5 Zaman Yolculuğu Temalı Dizi

reader

Aktif Üye
Katılım
13 Nis 2024
Mesajlar
7,137
Tepkime puanı
4
Puanları
38
  1. "Doctor Who" - Zaman ve uzayda yolculuk yapan bir Zaman Lordu olan Doktor'un maceralarını konu alıyor. TARDIS adlı zaman makinesiyle farklı gezegenlere ve zamanlara yolculuk yaparak evrenin çeşitli köşelerindeki tehlikelere karşı savaşıyor.
  2. "Outlander" - Zamanda yolculuk yapan bir hemşirenin 18. yüzyılda İskoçya'da yaşadığı maceraları konu alıyor. Modern dünyadan geçmişe giderek, hayatını ve aşkını yeniden keşfederken, zamanda yolculuğun getirdiği zorluklarla mücadele ediyor.
  3. "Travelers" - Gelecekten gelen bilinçlerin geçmişteki insanların bedenlerine transfer edilmesini konu alıyor. Bir zaman yolculuğu operasyonu çerçevesinde, geleceğin çöküşünden kurtulmak için gönderilen bir grup insan, zamanda yolculuk yaparak tarihi değiştirmeye çalışır.
  4. "12 Monkeys" - Bir virüs salgınının insanlığı yok olma noktasına getirmesinin ardından, gelecekten gelen bir zaman gezgini, salgının kaynağını bulmak için geçmişe gönderilir. Ancak zamanda yolculuk yapmanın getirdiği karmaşıklıklar ve paradokslarla karşılaşır.
  5. "Timeless" - Zaman makinesiyle geçmişe seyahat eden bir grup insanın maceralarını konu alıyor. Tarihi olayları değiştirmeye çalışan bir suç örgütüne karşı mücadele ederken, zamanda yolculuğun etik ve pratik zorluklarıyla başa çıkmaya çalışırlar.
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Yeni konular Yeni mesajlar En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Üst