Icon (Icx) Coin Komisyon Güncellemesi

manager

Yönetici
Yönetici
Katılım
14 Nis 2024
Mesajlar
4,222
Tepkime puanı
11
Puanları
38
Doğrulayıcı Destek Programı için uygunluk kriterlerinde yapılan son güncellemeler, özellikle doğrulayıcı komisyon oranlarının getirilmesiyle ICON Ekonomi Politikasında önemli değişikliklere yol açtı. Bu nedenle, ICON Doğrulayıcı Destek Programı'nın uygunluk kriterlerini yeniden ayarlıyoruz.

Güncellenmiş Uygunluk Kriteri:23 Nisan'dan itibaren geçerli olmak üzere, Doğrulayıcı Destek Programı'na katılabilmek için komisyon oranı %15'in altında olan doğrulayıcılar geçerli olacaktır.

Bu kriter, ICON ağı içinde ödüllerin adil bir şekilde dağıtılmasını ve dengeli bir ekosistemin sürdürülmesini hedeflemekte ve bu amaçla uyumludur.

Gelecekteki Düzenlemeler:%15 komisyon oranı eşiği sabit değildir ve değişen piyasa koşullarına ve sektör standartlarına göre revize edilebilir.

Doğrulayıcılar için Gerekli İşlem:Doğrulayıcıların komisyon oranlarını yeni uygunluk kriterlerine uyacak şekilde gözden geçirmeleri ve gerekirse ayarlamaları tavsiye edilir. Programa uygun kalabilmek için doğrulayıcıların gerekli düzenlemeleri derhal yapmaları önerilir.

Sorularınız veya daha fazla açıklama için lütfen ICON Discord sunucusu üzerinden iletişime geçiniz.
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst