Squid Game Benzeri Diziler

reader

Aktif Üye
Katılım
13 Nis 2024
Mesajlar
7,137
Tepkime puanı
4
Puanları
38
 1. Alice in Borderland
  • Tokyo'da yaşayan genç bir adam, beklenmedik bir şekilde kendisini hayalet şehirlerde ölümle sonuçlanan acımasız oyunlara katılmak zorunda bulur. "Squid Game" gibi, bu dizi de oyuncuların hayatta kalmak için strateji geliştirmelerini ve ahlaki kararlar vermelerini gerektiriyor.
 2. Battle Royale (Batoru Rowaiaru)
  • Bu Japon filmi, bir grup lise öğrencisinin, hükümet tarafından adada zorla katıldıkları ölümcül bir oyunda hayatta kalmak için savaşmasını konu alıyor. "Squid Game" gibi, bu film de hayatta kalma temasına odaklanıyor ve oyuncular arasındaki zorunlu çatışmayı vurguluyor.
 3. The Hunger Games
  • Suzanne Collins'in ünlü kitap serisine dayanan bu film ve kitap serisi, post-apokaliptik bir dünyada, Panem adındaki totaliter bir rejim altında yaşayan gençler arasındaki ölümcül bir yarışmayı anlatıyor. Katniss Everdeen'in hikayesi, acımasız oyunlarda hayatta kalmak ve adaleti sağlamak için verdiği mücadeleyi temsil ediyor.
 4. The Circle
  • Bu reality şov, katılımcıların birbirleriyle sadece sosyal medya üzerinden iletişim kurarak birbirlerini manipüle etmeye çalıştığı bir yarışmayı konu alıyor. "Squid Game" gibi, bu dizi de insan doğasının karanlık yönlerini ve rekabetin sonuçlarını araştırıyor.
 5. Mirage
  • Bu İspanyol gerilim dizisi, kayıp bir kızı arayan bir adamın hikayesini anlatıyor. Ana karakter, geçmişte yaptığı bir hatanın sonuçlarıyla yüzleşirken, gizemli bir grup tarafından yönetilen karmaşık bir oyunun içine çekilir. "Squid Game" gibi, bu dizi de karakterlerin seçimlerinin sonuçlarıyla yüzleşmesini ve hayatta kalmak için mücadele etmelerini vurguluyor.
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Yeni konular Yeni mesajlar En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Üst